menu
szukaj
szukaj

 • "Rok dla Niepodległej"

 • KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

  KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

 • "Tak Pomagam"

 • Zapraszamy na festyn rodzinny

  Zapraszamy na festyn rodzinny

 • Regionalny System Ostrzegania - bezpłatna aplikacja na telefony komórkowe

  Regionalny System Ostrzegania - bezpłatna aplikacja na telefony komórkowe

 • Informacja dotycząca punktów obsługi wybranych spraw cudzoziemców

  Informacja dotycząca punktów obsługi wybranych spraw cudzoziemców

 • Wyborco!

  Wyborco!

 • Zapraszamy na Dzień Dziecka

  Zapraszamy na Dzień Dziecka


Czerwiec 2018 - cały rok
P W Ś C P S N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Biuletyn Infomacji Publicznej

Gospodarka odpadami
Rok Akademii Piłkarskiej Reissa w Borku Wlkp.

W tym roku minie już rok, odkąd młodzi mieszkańcy Borka Wlkp. i okolic mają okazję brać udział w profesjonalnych treningach pod egidą Klubu Sportowego Akademia Piłkarska Reissa. To właśnie tu, niemal każdego dnia swoją pasję i miłość do futbolu rozwija blisko 30 młodych piłkarzy.
– W naszym klubie przygotowujemy konspekty treningowe dedykowane pod każdą kategorię wiekową. Inny sprzęt przydaje się dla 4-latków, a inny dla dzieci starszych. Najmłodsi nie mogą uczyć się gry zbyt dużymi piłkami czy rozgrywać swoich meczów na bramki przeznaczone dla seniorów. Tego typu rozwiązania doskonale sprawdzają się na zachodzie, z którego czerpiemy najlepsze wzorce, a co najważniejsze, wprowadzamy je z sukcesem także w Akademii w Borku Wlkp. - stwierdza koordynator lokalizacji Rafał Twardy
Warto dodać, że w Akademii wszystkie grupy wiekowe mają przydzielonego trenera oraz asystenta, którzy wspólnie prowadzą zajęcia i dbają o rozwój każdego zawodnika. Jest to możliwe dzięki temu, iż biorą oni udział w stażach zagranicznych, a także dokształcają się dzięki specjalnie wyodrębnionej jednostce w klubie – Dziale Sportu, która stale współpracuje z m.in. Herthą Berlin – dwukrotnym mistrzem Niemiec czy Twente Enschede – mistrzem Holandii z 2010 roku, zdobywcą m.in. Ligi Europy i Pucharu Holandii.
Rozkwit Akademii w Borku Wlkp. aktywnie monitoruje także jej Patron – Piotr Reiss. Legenda polskiej piłki niejednokrotnie brała udział w treningach z miejscowymi dziećmi. – Po tych kilku latach widzę, że cały Borek Wlkp. może być dumne z pracy jaką osoby związane z Akademią wkładają w jej rozwój. Bez wątpienia sprawne działanie nie byłoby możliwe bez wzorowej współpracy między władzami, trenerami, szkołami, a także rodzinami z dziećmi. Wszyscy zaufali Akademii i za każdym razem, kiedy odwiedzam Borek Wlkp. słyszę same pochwały odnośnie aktywności klubu – chwali król strzelców Ekstraklasy w sezonie 2006/07.
Warto również podkreślić, że Akademia Piłkarska Reissa na swoim koncie ma już budzące podziw sukcesy. Poza dobrą zabawą i prawdziwą dawką endorfin to nieustanny rozwój pasji do piłki nożnej! Podczas działalności klubu udało nam się osiągnąć:
1. miejsce w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, (Trampkarz, rocznik 2002)
1. miejsce w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, (Żak, rocznik 2007)
1. miejsce w Turnieju FootballPro Cup Masters V 2016 rocznik 2007 r.
3. miejsce na Klubowych Mistrzostwach Polski w Warce rocznik 2007 i 2008
1. miejsce w Turnieju Football Park Leszno Cup (rocznik 2008)
1. miejsce w Turnieju Śrem Cup (rocznik 2008)
1. miejsce w Turnieju Radomiak Cup (2007r.)

Z nadejściem kolejnego roku działalności Akademii w Borku Wlkp., koordynator klubu, Rafał Twardy z optymizmem patrzy w piłkarską przyszłość.
– Właśnie rozpoczynamy wiosenne nabory i zapraszamy wszystkie dzieci na treningi zapoznawcze, podczas których także rodzice mogą zobaczyć, jak wyglądają zajęcia sportowe prowadzone przez kompetentne osoby, które mają w sobie ogromną pasję i zaangażowanie. Trenujemy cały rok, a ferie zimowe i wakacje spędzamy na profesjonalnych obozach i półkoloniach ze SportujMy.pl.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorem lokalizacji – Rafałem Twardym, pod nr tel.: 609639483 lub pod adresem r.twardy@akademiareissa.pl

Magdalena RychlikZdjęcia: Akademia Piłkarska Reissa.Zdjęcie: Rok Akademii Piłkarskiej Reissa w Borku Wlkp. Zdjęcie: Rok Akademii Piłkarskiej Reissa w Borku Wlkp. Zdjęcie: Rok Akademii Piłkarskiej Reissa w Borku Wlkp. Zdjęcie: Rok Akademii Piłkarskiej Reissa w Borku Wlkp.


SISMS
Dam pracę
Szukam pracy
obywatel.gov.pl
MGOK
Informacja dla niesłyszących
NSR
KHGR
WLKS
Gedeon
Internetowe Kroniki Wsi
Niedopłatna pomoc prawna
Biblioteka
Biblioteka ikonka księgozbioru
Orlik 2012

Oficjalny serwis internetowy Miasta i Gminy Borek Wlkp.
Urząd Miejski Borku Wlkp. Rynek 1, 63-810 Borek Wlkp.
tel. +48 (065) 57 16 120, fax +48 (065) 57 15 893
e-mail: sekretariat@borekwlkp.pl
Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję
i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień
przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje
ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.
Wykonanie strony oraz hosting - Halpress.eu - 2015