menu
szukaj
szukaj

 • Konkurs plastyczny ph.

  Konkurs plastyczny ph. "KARTKA DLA WOLNEJ NIEPODLEGŁEJ"

 • Informacja dotycząca punktów obsługi wybranych spraw cudzoziemców

  Informacja dotycząca punktów obsługi wybranych spraw cudzoziemców

 • Wyborco!

  Wyborco!

 • Regionalny System Ostrzegania - bezpłatna aplikacja na telefony komórkowe

  Regionalny System Ostrzegania - bezpłatna aplikacja na telefony komórkowe

 • Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

  Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!


Październik 2018 - cały rok
P W Ś C P S N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Biuletyn Infomacji Publicznej

Gospodarka odpadami
Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości

Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości
3 listopada br. na strzelnicy pneumatycznej przy ZSP Borek Wlkp. odbyły się Zawody Strzeleckie z KPN z okazji Święta Niepodległości dla Dzieci i Młodzieży Gminy Borek Wielkopolski. Zawodnicy oddawali po 5 strzałów, w tym 5 ocenianych.
W najmłodszej grupie:
I miejsce zajął Aleksander Skowroński z wynikiem 46/50 pkt., II miejsce Gracjan Tyrakowski z wynikiem 42/50 pkt., III miejsce Aleksander Adamiak z wynikiem 40/50 pkt.
W kategorii kl. IV-V
I miejsce zajął Jędrzej Szmyt zdobywając 36/50 pkt., II miejsce Szymon Pieniężny 35/50 pkt., III miejsce Dominika Demska 16/50 pkt.
W najstarszej kategorii
na I miejscu uplasował się Miłosz Maćkowiak 32/50 pkt. przed Jakubem Perkiem 16/50 pkt. i Stanisławem Nowakiem 13/50 pkt.
Najmłodszym uczestnikiem zawodów był 4-latek Ryan Kordus zdobywając 22/50 pkt.
Dodatkowo dla uczestników zorganizowany był konkurs plastyczny pt. „Z czym kojarzy Ci się wolność”. Wpłynęły 4 prace plastyczne.
I miejsce zajęła Kasia Konarkowska, II miejsce Gracjan Tyrakowski, III miejsce Aleksander Skowroński.

Ogółem w zawodach wzięło udział 17 osób. Nagrody rzeczowe i dyplomy ufundował Urząd Miejski w Borku Wlkp. w ramach projektu „Strzelać każdy może – zawody i imprezy strzeleckie”, TKKF Kosmos Borek Wlkp. oraz Szkolne Koło LOK Borek Wlkp.
Dziękuję sponsorom za pomoc w organizacji imprezy oraz Mateuszowi Kordusowi za pomoc w sędziowaniu podczas zawodów.Zdjęcie: Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości Zdjęcie: Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości Zdjęcie: Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości Zdjęcie: Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości Zdjęcie: Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości Zdjęcie: Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości Zdjęcie: Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości Zdjęcie: Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości Zdjęcie: Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości Zdjęcie: Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości Zdjęcie: Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości Zdjęcie: Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości Zdjęcie: Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości Zdjęcie: Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości Zdjęcie: Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości Zdjęcie: Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości Zdjęcie: Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości Zdjęcie: Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości Zdjęcie: Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości Zdjęcie: Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości Zdjęcie: Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości Zdjęcie: Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości Zdjęcie: Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości Zdjęcie: Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości


SISMS
Dam pracę
Szukam pracy
obywatel.gov.pl
MGOK
Informacja dla niesłyszących
NSR
KHGR
WLKS
Gedeon
Internetowe Kroniki Wsi
Niedopłatna pomoc prawna
Biblioteka
Biblioteka ikonka księgozbioru
Orlik 2012

Oficjalny serwis internetowy Miasta i Gminy Borek Wlkp.
Urząd Miejski Borku Wlkp. Rynek 1, 63-810 Borek Wlkp.
tel. +48 (065) 57 16 120, fax +48 (065) 57 15 893
e-mail: sekretariat@borekwlkp.pl
Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję
i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień
przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje
ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.
Wykonanie strony oraz hosting - Halpress.eu - 2015