menu
szukaj
szukaj

 • Ogłoszenie o przetargu

  Ogłoszenie o przetargu

 • Nabór do klas o profilu sportowym

  Nabór do klas o profilu sportowym

 • Statystyczne badania rolne

  Statystyczne badania rolne

 • Informacja dotycząca punktów obsługi wybranych spraw cudzoziemców

  Informacja dotycząca punktów obsługi wybranych spraw cudzoziemców

 • Informacja

  Informacja

 • Dni Borku Wlkp.

  Dni Borku Wlkp.


Kwiecień 2017 - cały rok
P W Ś C P S N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Biuletyn Infomacji Publicznej

Gospodarka odpadami
Wyniki otwartego konkursu ofert
Wyniki otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych o charakterze pożytku publicznego w zakresie: wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu.

Ogłoszenie o konkursie
Burmistrz Borku Wlkp. ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych o charakterze pożytku publicznego w zakresie wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu

Nabór na listę przedstawicieli organizacji pozarządowych
Burmistrz Borku Wlkp. ogłasza nabór na listę przedstawicieli organizacji pozarządowych wskazanych do udziału w pracach komisji konkursowych w otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych o charakterze pożytku publicznego w 2017 r.

Wyniki konsultacji projektu
Wyniki konsultacji projektu „Rocznego programu współpracy Gminy Borek Wlkp. z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2017”.

Wyniki otwartego konkursu ofert
Wyniki otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych o charakterze pożytku publicznego w zakresie: działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych.

Wyniki otwartego konkursu ofert
Wyniki otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych o charakterze pożytku publicznego w zakresie: wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu.

Sprawozdanie
Sprawozdanie z realizacji „Rocznego Programu Współpracy Gminy Borek Wlkp. z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2015”

Ogłoszenie o konkursie
Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2016 roku przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego.

Ogłoszenie o konkursie
Ogłaszenie o otwartym konkursie ofert na wykonanie zadań publicznych na realizację zadań Gminy Borek Wlkp. w 2016 roku przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej wśród mieszkańców gminy Borek Wlkp.

Ogłoszenie Burmistrza Borku Wlkp.
Burmistrz Borku Wlkp. ogłasza nabór na listę przedstawicieli organizacji pozarządowych wskazanych do udziału w pracach komisji konkursowych w otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych o charakterze pożytku publicznego w 2016 r.

Przyjdź na szkolenie: „Podstawy finansowe w organizacjach pozarządowych”
Centrum PISOP w ramach Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej, wspierane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w bezpłatnym szkoleniu dot. księgowości i finansów w organizacjach pozarządowych.

Nabór na listę przedstawicieli organizacji pozarządowych
Burmistrz Borku Wlkp.ogłasza nabór na listę przedstawicieli organizacji pozarządowych wskazanych do udziału w pracach komisji konkursowych w otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych o charakterze pożytku publicznego w 2015 r.
SISMS
Dam pracę
Szukam pracy
obywatel.gov.pl
MGOK
Informacja dla niesłyszących
NSR
KHGR
WLKS
Gedeon
Internetowe Kroniki Wsi
Niedopłatna pomoc prawna
Biblioteka
Biblioteka ikonka księgozbioru
Orlik 2012

Oficjalny serwis internetowy Miasta i Gminy Borek Wlkp.
Urząd Miejski Borku Wlkp. Rynek 1, 63-810 Borek Wlkp.
tel. +48 (065) 57 16 120, fax +48 (065) 57 15 893
e-mail: sekretariat@borekwlkp.pl
Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję
i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień
przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje
ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.
Wykonanie strony oraz hosting - Halpress.eu - 2015