Przedsiębiorczość Natura Gościnność
ozdobnik graficzny - zdjęcie prezentujące Borek Wielkopolski
ozdobnik graficzny - zdjęcie prezentujące Borek Wielkopolski
ozdobnik graficzny - zdjęcie prezentujące Borek Wielkopolski

Aktualności

Zdjęcie ilustracyjne wpisu: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy-gramy ale inaczej!
25 stycznia 2021

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy-gramy ale inaczej!

W czasie pandemii wszystko jest inne. Inny będzie także 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie możemy się spotkać jak każdego roku w Gminnym Ośrodku Kultury, ale możemy spotkać się wirtualnie!

Zdjęcie ilustracyjne wpisu: NOWY OKRES ZASIŁKOWY ŚWIADCZENIE WYCHOWAWCZE (500+)
25 stycznia 2021

NOWY OKRES ZASIŁKOWY ŚWIADCZENIE WYCHOWAWCZE (500+)

Ośrodek Pomocy Społecznej w Borku Wlkp. informuje, iż od 2021 roku w zakresie świadczenia wychowawczego (500+) będzie funkcjonować docelowy, roczny okres świadczeniowy trwający od 1 czerwca do 31 maja następnego roku.

Zdjęcie ilustracyjne wpisu: Biznes na starcie!
22 stycznia 2021

Biznes na starcie!

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na spotkanie online Biznes na starcie! dotyczące rozpoczynania działalności gospodarczej.

Zdjęcie ilustracyjne wpisu: Biznes na próbę
22 stycznia 2021

Biznes na próbę

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza osoby, które prowadzą drobną działalność zarobkową na spotkanie Biznes na próbę dotyczące działalności nierejestrowej.

Zdjęcie ilustracyjne wpisu: Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka
21 stycznia 2021

Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia i długich lat życia, spędzonych z kochającą rodziną oraz życzliwymi przyjaciółmi.

Zdjęcie ilustracyjne wpisu: Webinar informacyjny Mały ZUS Plus,
20 stycznia 2021

Webinar informacyjny Mały ZUS Plus,

Mały ZUS Plus to niższe, proporcjonalne do dochodu, składki na ubezpieczenia społeczne dla najmniejszych przedsiębiorców. Z rozwiązania mogą korzystać osoby, których przychód w ubiegłym roku zamknął się w kwocie 120 tys. złotych. Przedsiębiorcy, którzy chcą skorzystać z tej opcji powinni zgłosić się do ZUS-u do końca stycznia.

20 stycznia 2021

Informacja

Posterunek Policji w Borku Wlkp. informuje, że od 1 stycznia 2021 roku do 30 czerwca 2021 roku na terenie gminy Borek Wlkp. wdrożone zostały następujące Plany Działania Priorytetowego

Zdjęcie ilustracyjne wpisu: WIRTUALNA LAURKA
19 stycznia 2021

WIRTUALNA LAURKA

Coraz zimniej za oknem A my zachęcamy, by za pośrednictwem M-GOK przesyłać ciepłe myśli, życzenia i pozdrowienia Seniorom!!! Umilmy dzień naszym kochanym Babciom i Dziadkom z okazji Ich święta!!